logo przedszkola logo przedszkola na tablet

NIEPUBLICZEN PRZEDSZKOLE

ARTYSTYCZNO - JĘZYKOWE "TUPTUŚ"

Ul. Młodzieży Polskiej 30

70-774 Szczecin

E-mail: opieka@tuptus-szczecin.pl

Kalendarium

Wtorek

2020-08-08

Imieniny

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są w przedszkolu

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy dzieci urodzone w 2017 roku

Uroczystość ,, inna” niż zwykle, bo nie spotkaliśmy się wspólnie z rodzicami i wszystkimi pracownikami przedszkola. Nie było też oficjalnych przemówień gwaru i śmiechu takiego jak zwykle. COVID – 19 przeszkodził nam we wspólnym świętowaniu.


Kochane dzieci

Kończy się Wasza przygoda z przedszkolem – tymi słowami skromną uroczystość rozpoczęła Monika Arszyło dyrektor przedszkola „Tuptuś”. Wydaje się, że zaledwie kilka miesięcy temu staliście tutaj w oczekiwaniu na przedszkolną przygodę. Niektórzy byli trochę niepewni, zapłakani, może nawet zagubieni.... A dzisiaj? No proszę, kogo tu mamy? Absolwentów przedszkola w biretach i pelerynach, którzy zaraz po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. To Was dzisiaj szczególnie chcą pożegnać ulubione zabawki: lale, misie, auta, pajacyki. Nie tylko klocki, ale i zabawki mówią wam do widzenia, również wszystkie panie machają na pożegnanie. Życzę Wam wspaniałych szkolnych przygód, wędrówek po krainie wiedzy oraz wiele koleżanek i kolegów.


Szanowni Rodzice

Wam natomiast dziękuję za okazaną życzliwość i zrozumienie potrzeb naszej placówki. Dziękuję za obecność na przedszkolnych imprezach i uroczystościach. Wiem, że szkoła, do której udają się Wasze dzieci, jest równie przyjazna jak nasze przedszkole. Niech dzieci przynoszą Wam mnóstwo radości i satysfakcji, a każdy ich sukces niech będzie rodzinnym świętem.


Wszystkim pracownikom naszego przedszkola dziękuję za całoroczną pracę z dziećmi i dla dzieci. Dziękuję za Państwa czujność i dbałość o bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Za Waszą wrażliwość i chęć pomocy innym. Życzę Państwu przyjemnego, wakacyjnego odpoczynku, czasu dla rodziny i najbliższych. Życzę nabrania sił do dalszej pracy zawodowej. Mam nadzieję, że już w ,,normalnych” warunkach.


Monika Arszyło