logo przedszkola logo przedszkola na tablet

NIEPUBLICZEN PRZEDSZKOLE

ARTYSTYCZNO - JĘZYKOWE "TUPTUŚ"

Ul. Młodzieży Polskiej 30

Ul. Batalionów Chłopskich 42

70-774 Szczecin

E-mail: tuptus.przedszkolaki@gmail.com

Kalendarium

Wtorek

2020-08-08

Imieniny

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są w przedszkolu

REKRUTACJA PRZEZ CAŁY ROK KALENDARZOWY

O NAS

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno – Językowe oraz Niepubliczny Żłobek „TUPTUŚ” są placówkami oświatowymi posiadającymi odbiór Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej i są wpisane do ewidencji oświatowej prowadzonej przez miasto Szczecin.

Nasze placówki mieszczą się na Prawobrzeżu Szczecina w dzielnicy Zdroje przy ul. Młodzieży Polskiej 30 w sąsiedztwie osiedlowego ryneczka i kościoła (5 min drogi z os. Słonecznego, Bukowego, Majowego, Podjuch czy Dąbia).

W naszych placówkach dzieci mają szansę rozwinięcia swoich talentów i wyobraźni, zdobycia nowych umiejętności, spotkań z przyjaciółmi i świetnej zabawy w małych kameralnych grupach, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z dziecka.

Dzięki przemyślanej koncepcji kreatywnego nauczania poprzez zabawę, rozbudzamy w dzieciach chęć i ciekawość poznawania otaczającego nas świata oraz naturalną spontaniczność, tak ważną dla harmonijnego rozwoju dziecka.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogów oraz specjalistów z pasją dbają o najwyższą jakość opieki nad dziećmi oraz towarzyszą im w codziennej nauce i zabawie, współtworząc niezapomniany świat dzieciństwa. Pracujemy dla dobra najmłodszych by ich poczucie bezpieczeństwa, radość i uśmiech na twarzy gościł na co dzień.

Staramy się stwarzać dzieciom warunki do rozwijania indywidualnych talentów oraz kontaktu z rówieśnikami. Wykorzystujemy innowacyjne metody pracy z dziećmi już od najmłodszych lat. Poprzez zabawę zachęcamy do samodzielności oraz rozwoju. Budzimy i zaspokajamy naturalną dziecięcą ciekawość świata, szukamy najlepszych dróg wychowawczych, dydaktycznych do zapewnienia wszystkim dzieciom wszechstronnego, harmonijnego rozwoju ich osobowości. Staramy się, aby nasze działania dostarczały pociechom odpowiedniego klimatu emocjonalnego, atmosfery radości i satysfakcji.