logo przedszkola logo przedszkola na tablet

NIEPUBLICZEN PRZEDSZKOLE

ARTYSTYCZNO - JĘZYKOWE "TUPTUŚ"

Ul. Młodzieży Polskiej 30

70-774 Szczecin

E-mail: opieka@tuptus-szczecin.pl

Kalendarium

Wtorek

2020-08-08

Imieniny

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są w przedszkolu

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy dzieci urodzone w 2017 roku

Dzień dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków.

Wszystkie panie przebrały się tego dnia za piratki i z niecierpliwością czekały na fantastyczną przygodę wraz z dziećmi. Przepiękną dekoracją, nauczycielki zaczarowały przedszkole, które zamieniło się w przystań piracką. Na wszystkich małych rozbójników czekały niesamowite przygody i moc wrażeń. Na wstępie wszystkie Panie w strojach pirackich zatańczyły taniec piratów do muzyki z filmu „Piraci z Karaibów”.

Piratka Nina odtańczyła taniec rozbójniczki, a w dalszą podróż z piratami zabrała dzieci kapitan Marta. Aby dzieci mogły dalej z piratami podróżować musiały przejść test prawdziwego pirata oraz odczytać mapę prowadzącą do ukrytego skarbu, znajdującego się zamkniętej butelce. Nad tymi zadaniami czuwały piratki: Kasia i Luba. Wszystkie przedszkolaki wspaniale poradziły sobie z zadaniami na poszczególnych wyspach, a odnaleziona skrzynia skarbów pełna była niespodzianek.

Moc atrakcji spotęgował wśród piratów wilczy apetyt, więc wszyscy ruszyli na obiad. Ale to nie koniec atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Po obiedzie na małych łakomczuchów czekała kolejna niespodzianka – lody z galaretką, a na zakończenie dnia, każdy pirat otrzymał „Dobble”, które zabrał do domu.

Serdecznie dziękujemy za oryginalny pomysł, przygotowanie pięknego pirackiego wystroju przedszkola oraz zorganizowanie wspaniałej zabawy dzieciom.